30 Nisan 2013 Salı

Nuray Sayarı Resmi Websitesi Nedir? www.nuraysayari.com.tr


Nuray Sayarı Resmi Websitesi Nedir?

Astroloji uzmanı Nuray Sayarı bu günlerde tv ekranlarında en sık izlediğimiz astrologların başındadır. Hem çıktığı programlar çok reyting alıyor hem de yayınladığı kitaplar onbinler basıyor. Bu kadar başarılı bir astrologun gelin isterseniz web sitesini bi inceleyelim..

Nuray Sayarı Resmi Website : www.nuraysayari.com.tr

Lila ağırlıklı bir site tasarımı kullanan Nuray Hanım gerçekten güzel bir site hazırlatmış.. En üstte Nuray Sayarı Kimdir onun cevabını veriyor. Sadece profosyonel anlamda bir yazı olmuş. Bence nereli, nerede doğdu, kaç yaşında, hangi okulları bitirdi falan özel hayatı hakkında da bilgiler de vermeli.
Sonra ki link çalışma yapığı konuları söylüyor. Astroloji, tarot, I ching, enerji çalışmaları, düşünce gücü, reiki, feng shui, regresyon, meditasyon, quantum touch, ra- sheeba, bilinçaltı temizliği, acmos, bitkiler, renkler, şifalı taşlar, uğurlu eller...

astrolog-nuray-sayarı-resmi-websitesi-nuraysayari.com.tr
Sonrasında bir güncel bölümü var ki bunu çok seveceksiniz. Burçlara göre ayrılmış.. Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık şeklinde.. ve her birinde burç yorumları var. Sanırım aylık veya haftalık burç yorumları bunlar. günlük olarak yazdığını sanmıyorum..
ve Son olarak en önemlisi iletişim adresi mevcut
Telefon numaraları adres email vesaire.. Bürosu etiler ak merkez taraflarındaymış... Zaten google harita üzerinde de görebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder